Materialhanterare
Jönköpings kommun
Värde: 5 MSEK· Sista anbudsdag: 11 november 2026
Se upphandlingen på TEDAvläst 24 oktober 2026
Allt hämtat från officiella källor. Varje öppen upphandling länkar till originalet.
Jönköpings kommun
Värde: 5 MSEK· Sista anbudsdag: 11 november 2026
Se upphandlingen på TEDJönköpings kommun
Värde: 50 MSEK· Sista anbudsdag: 16 november 2026
Se upphandlingen på TEDJönköpings kommun
Värde: 5 MSEK· Sista anbudsdag: 20 november 2026
Se upphandlingen på TEDJönköpings kommun
Värde: 160 MSEKLöpande ansökan
Se upphandlingen på TEDJönköpings kommun
Värde: 160 MSEKLöpande ansökan
Se upphandlingen på TEDJönköping Energi AB
Värde: 35 MSEKLöpande ansökan
Se upphandlingen på TEDBevakningen är gratis och täcker hela er nisch, inte bara den här kommunen.
Jönköpings kommun, Personbilar EL
avgjort 16 juli 2026
Källa: TEDJönköpings kommun, Arbetsplatskontrollant (TA-plan)
avgjort 29 april 2026
Källa: TEDJönköpings kommun, Krok & Kranbil med komprimator
avgjort 20 april 2026
Källa: TEDJönköpings kommun, Lastväxlarbil med kranflak
avgjort 20 april 2026
Källa: TEDJönköpings kommun, TMA-Fordon Räddningstjänsten
avgjort 16 april 2026
Källa: TEDJönköpings kommun, Drift och underhåll av vägräcken
avgjort 23 februari 2026
Källa: TEDTio siffrorEtt mejl varje måndagGratis